Nowe produkty

» Brak nowych produktów na tą chwilę

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:601 52 86 86

Skontaktuj się z naszą infolinią
PrestaShop

Newsletter

All in 1 - Kombajn 13w1 Hebe Powiększ do pełnego rozmiaru

All in 1 - Kombajn 15w1 New Derm

1. Mikrodermabrazja diamentowa
2. Peeling kawitacyjny
3. Sonoforeza
4. Ultradźwięki
5. Jonoforeza - Galwan
6. Światłoterapia LED
7. Fale Radiowe 
8. Mezoterapia Bezigłowa
9. Oxybrazja
10. Dermomasaż
11. Liposukcja
12. Podczerwień
13. Laser biostymulacyjny
14. Lipo Laser
15. Mikrodermabrazja korundowa

Więcej szczegółów

15 900,00 zł

Wyprzedaż Wyprzedaż!

Kombajn Kosmetyczny 15w1  - All in1 

WSZYSTKIE NIEZBĘDNE FUNKCJE W JEDNYM URZĄDZENIU !

Funkcje

1. Mikrodermabrazja diamentowa
2. Peeling kawitacyjny
3. Sonoforeza
4. Ultradźwięki
5. Jonoforeza - Galwan
6. Światłoterapia LED
7. Fale Radiowe
8. Mezoterapia Bezigłowa
9. Oxybrazja
10. Dermomasaż
11. Liposukcja ultradźwiękowa
12. Podczerwień IR wzmacniająca efekty liposukcji
13. Laser biostymulacyjny w głowicach emitujących fale radiowe
14. Mikrodermabrazja korundowa
15. Lipo Laser
 

Mikrodermabrazja

Aparat jako materiał ścierny wykorzystuje diament umieszczony na różnej wielkości głowicach zabiegowych.  Dzięki zastosowaniu różnego gradientu na głowicach urządzenie umożliwia wykonywanie w pełni kontrolowanego peelingu skóry. Zabieg na urządzeniu do mikrodermabrazji diamentowej powoduje stopniowe usunięcie martwych komórek naskórka, nadmiaru sebum oraz zanieczyszczeń. Urządzenie zostało wykonane z materiału odpornego na chemię medyczna i kosmetyczną – CORIAN. Dzięki temu, mimo częstych dezynfekcji na długo zachowa ładny wygląd. Prosty design dobrze wkomponuje się w każdego rodzaju wnętrze gabinetu kosmetycznego.

PEELING KAWITACYJNY

Kawitacja to zjawisko powstające na powierzchni skóry pod wpływem działania fali ultradźwiękowej i cieczy. W warstwie rogowej powstają pęcherzyki powietrza, które w wyniku zmiennego, wewnątrzcząsteczkowego ciśnienia ulegają minieksplozjom, wytwarzając mikroenergię, która usuwa martwe już korneocyty. Zjawisko to odbywa się w ciągu mikrosekundy.

ULTRADŹWIĘKI

Funkcja ultradźwiękowa. Wykorzystanie wibracji ultradźwiękowych o częstotliwości miliona drgań na sekundę (1 MHz). Fala ultradźwiękowa stymuluje tkankę i poprawia przenikalność błon dla kolagenu, wygładzając zmarszczki, eliminując linie i ujędrniając skórę, co nadaje jej młodszy i zdrowszy wygląd. Ultradźwięki wytwarzają ciepło pochodzące z tarcia, które poprawia cyrkulację krwi, odpręża mięśnie i pomaga rozbijać cellulit, usuwając nadmiar tłuszczu. Urządzenie z 2 sondami umożliwia bezinwazyjny lifting,  wygładza i wzmacnia skórę przy użyciu wibracji ultradźwiękowych. Za pomocą głowic ultradźwiękowych można także wprowadzać preparaty kosmetyczne zwiększające efektywność wykonywanych zabiegów.

ŚWIATŁOTERAPIA LED

Terapia LED działa w sposób naturalny (fizjologiczny). Polega na dostarczaniu energii komórkom. Oddziaływuje na organelle komórkowe, które mają zdolność przekształcania energii świetlnej w ATP ( swoistą energię komórkową niezbędną do jej procesów życiowych). Działanie LED:

Odmładzanie skóry - znakomity efekt ujędrnienia, poprawienia faktury, kolorytu skóry, zmniejszenia ilości zmarszczek, poprawy owalu twarzy osiągany przez zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny jak również zwiększenie przyswajania przez komórki substancji czynnych na przykład preparatów kosmetycznych.

Ułatwia wchłanianie substancji czynnych zawartych w ampułkach, maskach.

Leczenie trądziku pospolitego - oddziaływanie na porfiryny endogenne, które biorą udział w wytwarzaniu wolnych rodników tlenowych niszczących Propioni bacterium acnes, czyli bakterie odpowiedzialne za powstawanie trądzika. Leczenie stanów zapalnych skóry - przez swój wpływ na mediatory reakcji zapalnych przyspiesza wszelkie procesy gojenia skóry

JONOFOREZA

Jonoforeza to zabieg polegający na wtłaczaniu substancji aktywnych za pomocą prądu galwanicznego. Znajduje zastosowanie w takich schorzeniach skóry jak: rozszerzone naczynka, zmarszczki, przebarwienia, łojotok, trądzik, rozszerzone pory, nadpotliwość, wypadanie włosów.

SONOFOREZA


Sonoforeza jest procedurą wykonywaną w celu pobudzenia krążenia w skórze tzw. mikromasaż oraz w celu ułatwienia wnikania substancji aktywnych zawartych w preparatach do głębszych warstw naskórka.

RADIO FREQUENCY - Dostępny z laserem biostymulującym w głowicach

RF HEBE to urządzenie emitujące falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, której działaniem biologicznym jest wytworzenie diatermi w obrębie skóry właściwej. W wyniku działania ciepła fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu, a obecne włókna kolagenowe ulegają regeneracji, dając efekt liftu skóry.

Urządzenie RF HEBE wyposażone jest w 3 głowice specjalnie dostosowane do różnych powierzchni zabiegowych: okolice oczu, twarz, szyja, dekolt, ramiona, brzuch, pośladki i uda.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Elektroporacja – jest to proces zachodzący w błonie komórkowej pod wpływem wysokonapięciowych pól elektrycznych. Pod wpływem krótkotrwałego (trwającego milisekundy) działania pola elektrycznego następują odwracalne zmiany (czasowa destabiliazja) w strukturze błony komórkowej (szczególnie w jej składnikach lipidowych), w której powstają pory. Jest to proces bezpieczny, gdyż nie uszkadza błon komórkowych a pozwala na wprowadzenie do poszczególnych komórek cząsteczek preparatów kosmetycznych.  Dzięki temu cząstki preparatów kosmetycznych działają nawet po zakończeniu zabiegu, co efektywnie przedłuża efekt zabiegu. Czas działania będzie uzależniony od aktywności samych preparatów; średnio można założyć 24-48 godz. Elektroporacja w połączeniu z działaniem UD (ultradźwięków) umożliwia jeszcze bardziej precyzyjne wnikanie produktów kosmetycznych do głębokich warstw skóry. Rezultaty są widoczne już od pierwszego zastosowania.

OXYBRAZJA

OXYBRAZJA, nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową, to rodzaj peelingu mechanicznego gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora. Zabieg ten jest skuteczną a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka umożliwiającą przeprowadzenie go u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej. Podstawowym działaniem oxybrazji jest złuszczanie powierzchownych warstw naskórka, przez co pobudzany jest proces naskórkowania, czyli gojenie się naskórka.

Wielokrotne stosowanie zabiegu oddziałuje również na skórę właściwą, pobudzając syntezę włókien kolagenowych i elastycznych. Dzięki temu następuje zwiększenie elastyczności skóry i spłycenie powierzchownych zmarszczek. Oxybrazja przyśpiesza usuwanie zaskórniaków, zmniejsza łojotok oraz działa na bakterie beztlenowe, które odpowiedzialne są za powstawanie trądziku pospolitego. Oprócz złuszczania w oxybrazji wykorzystuje się terapię zimnem, co hartuje i wzmacnia ściany naczyń. Dzięki temu zabieg jest bezbolesny, w przeciwieństwie do mikrodermabrazji diamentowej czy korundowej.

Dermomassager - WBUDOWANY SYSTEM WYBORU ZABIEGÓW

Dermomassager to urządzenie do wykonywania masażu podciśnieniowego, którego głównym działaniem jest rozpad "zrazików" tłuszczowych i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania naczyń włosowatych i limfatycznych w skórze. Dermomassager jest odpowiednikiem masażu ręcznego, często stosowanego w fizykoterapii.

Metoda ta została opatentowana w 1986r, jej pomysłodawcą był Francuz Louis Paul Guitay.

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA - KAWITACYJNA

Poprzez działanie ultradźwiękami o określonej, niskiej częstotliwości wpływamy na powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia powoduje rozbicie komórki tłuszczowej, a uwolnione w ten sposób tłuszcze (wolne kwasy tłuszczowe i glicerol) są głównie transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii i stają się źródłem energii. W ten sposób można przyśpieszyć efekt redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej z „trudnych” obszarów, np. ud, pośladków, talii, bioder czy ramion.

PODCZERWIEŃ IR

Urządzenie posiada również głowicę na podczerwień IR – ogrzanie partii przed jej nadźwiękowieniem, sprzyja „upłynnieniu tkanki tłuszczowej” i głębszemu wnikaniu fali ultradźwiękowej. Połączenie tych dwóch bodźców sprawia, że efekty kuracji są bardzo widoczne a zabieg jest doskonałą alternatywą dla interwencji chirurgicznych.

LIPO LASER

Urządzenie emituje światło o długości 650nm. Jest to tzw. zimny laser. Światło to przenika głęboko warstwy skóry i kieruje się na komórki tłuszczowe, w których, pod jego wpływem, dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej. Trójglicerydy rozpadają się na kwasy tłuszczowe i glicerol, zwane metabolitami, które następnie transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane w energię. Działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Urządzenie nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. Efekty tego procesu można porównać z wysuszaniem winogron, które zamieniają się w rodzynki. Widać je już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów w obszarze zabiegowym.

Zabieg laserem trwa około 20 min, a efekty widoczne są od razu i narastają w trakcie kolejnych sesji. Jednak jeden zabieg nie wystarczy. Zaleca się przeprowadzenie serii około 8 zabiegów. Ilość zabiegów w serii uzależniona jest od grubości tkanki tłuszczowej. Najlepsze efekty uzyskuje się wykonując 2 razy w tygodniu 1 zabieg.

MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA

Mikrodermabrazja korundowa jest nowoczesnym urządzeniem do peelingu skóry przy użyciu materiału ściernego, jakim jest tlenek glinu - tzw. KORUND. Urzadzenie polecane jest do gabinetów dermatologicznych, kosmetologicznych i kosmetycznych. Zastosowana technologia zapewnia pełen komfort pracy dla użytkownika oraz maksymalne bezpieczeństwo zabiegów - stosowany korund jest materiałem jednorazowym.

Tlenek glinu to jeden z najtrwardszych po diamencie materiałów. Jest neutralny dla skóry. Peeling odbywa się przez wywołanie „mikroburzy piaskowej” na końcówce manipulatora, która powoduje kontrolowane złuszczanie naskórka przy jednoczesnej możliwości precyzyjnej regulacji mocy. Urządzenie kosmetyczne umożliwia przeprowadzenie peelingów od powierzchownego do głębokiego.

 


ZALETY URZĄDZENIA

 • mechaniczne i przyjemne oczyszczanie cery
 • urządzenie do pracy ciągłej
 • 3 rodzaje sterowania łopatką
 • łączenie z sonoforezą
 • głowice o ergonomicznych kształtach
 •  niskie koszty eksploatacji
 •  wszechstronne zastosowanie (zabiegi na twarz i na ciało)
 •  bardzo dobrej jakości materiały, z których wykonano urządzenie
 • prosty, elegancki design
 • możliwość rozbudowy aparatu o dodatkowe funkcje
 •  obudowa przystosowana do czyszczenia środkami chemicznymi
 •  36 mies. Gwarancji
 • modelowanie ciała – redukcja tkanki tłuszczowej
 • zmniejszenie cellulitu
 • ujędrnienie ciała
 • wspomaganie drenażu limfatycznego
 • poprawa ukrwienia i odżywienia skóry
 • spłycenie blizn
 • niwelacja rozstępów
 • możliwość stosowania wraz z kosmetykami